آخ که اونجای آدم میسوزه !

33lyzdd.jpg

الان تو بیشتر شهرهای ایران هسته ای عزیز

اکثر روزها و شبهای عید ، عقد و عروسیه ...

( دیدید داد... دیدید داد... اونی که ... دیدید داد ... )

اما حرف دل من

سر چیز دیگست که جدیداً به جای گرفتن مهریه مد شده

بدبخت آقای داماد

در جوار سفره

هفت سین باید هفت شین

عقدنامه رو ،

جهت جلب رضایت عروس خانوم امضاء کنه ...

 

هفت شین

1- زوج به زوجه وكالت بلا عزل با حق توكيل به غير مي‌دهد تا زوجه در هر زماني كه بخواهد از جانب زوج اقدام به متاركه نموده و از قيد زوجيت خود را رها كند به هر طريق اعم از اخذ يا بذل مهريه.

 

2- زوجه اجازه دارد از هم اكنون هرگاه خواست به خارج از كشور برود و نياز به اجازه مجدد زوج ندارد. چه براي اخذ يا تمديد يا تجديد گذرنامه و اين اجازه دائمي است.

 

3- زوجه حق ادامه تحصيل تا هر مرحله اي كه لازم بداند و در هر مكان و محلي كه ايجاب نمايد مخير است.

 

4- زوج ، زوجه را در انتخاب هر شغلي كه مايل باشد و هر كجا كه بتواند كار كند، مخير مي‌كند و اجازه مي‌دهد كه مشغول به كار شود.

 

5- زوج و زوجه متعهد مي‌شوند هنگام جدايي اعم از اينكه متاركه به درخواست مرد باشد يا به درخواست زن، كليه دارايی‌ كه بعد از ازدواج دائم زوجين به دست مي‌آورد بين آن ها به مناصفه تقسيم شود.

 

6- حق انتخاب مسكن و تعيين شهر يا محلي كه زندگي مشترك در آنجا ادامه پيدا كند با زوجه خواهد بود.

 

7- اگر در آينده زوجين داراي فرزند شدند و طلاق اتفاق افتاد حضانت فرزندان به عهده زوجه باشد و در صورت خروج از كشور نيازي به اذن پدر ندارند.

 

*بنده (الاغ کتابخون )در همین وبلاگ اعلام میدارم که برخی از این شرایط را قبول ندارم و حاضرم تا دینار آخر مهریه عندالمطالبه رو بپردازم یا حتی زندان برم، اما امضاءنکم .

/ 12 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
احسان عباسی

اول که ميگفتن دوره ی فرزند سالاريه. الان ديگه فکر کنم دوره زن سالاريه! البته ببخشيد٬ دختر سالاری! ايميلت رسيد. آهنگارو گير ميارم. نمايشنامه هارو هم ببينم اگه فرصت کنم حتما. فعلا که برم مشهد کلی کار رو سرم ريخته. تا بعد

مهدی

سال نو و بهار زيبا و تولد رئيس دين و مذهب مبارک باد! شاد باشيد و مهربان

بله دیگه ...خر خسته و از خدا خواسته.